Ezerháromszázötven könyv gyűlt össze a szombati tüntetésen

0
1791
Fotó: Banga Előd-Ernő/Facebook

A Marosvásárhelyi Római Katolikus Teológiai Líceum vezetősége ma, november 17-én, csütörtökön köszönetnyilvánító közleményt adott ki, amelyben ez áll: „Meg szeretnénk köszönni minden marosvásárhelyinek, Maros megyeinek, a szatmárnémeti, kolozsvári, sepsiszentgyörgyi és csíkszeredai támogatóinknak, hogy november tizenkettedikén mellettünk voltak, és kiálltak értünk. Külön köszönjük azt az értékes könyvadományt, amellyel iskolánkat megajándékozták. Az összegyűlt ezerháromszázötven kötetet megkülönböztető jellel fogjuk ellátni, hogy az utókor is tudja, milyen körülmények között kerültek ezek a művek iskolánk könyvtárába. Ezúton is ki szeretnénk fejezni köszönetünket azoknak az egyházi és más közéleti személyiségeknek, akik ezt eseményt megszervezték és sikerre vitték. Isten áldását kérjük mindannyiukra.”